Wczytywanie...

Apartamenty wybudowane specjalnie dla Ciebie

Wybierz swój apartament

Zaawansowana wyszukiwarka

  • Wolne
  • Sprzedane
  • Zarezerwowane
  Close 
  • A
  • B
  • C
  • D
  • E
  Close 
  • Parter
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  Close 

Dlaczego warto tutaj zamieszkać?

Sianożęty to spokojna, nadmorska miejscowość idealna do zamieszkania na stałe lub tymczasowo w ramach wypoczynku.

Kameralny kompleks apartamentowy 5 Mórz tworzyć będzie pięć nowoczesnych budynków o wysokości pięciu kondygnacji, położonych w nadmorskiej miejscowości Sianożęty, 250 metrów od linii brzegowej Bałtyku. Zaledwie 15 minut jazdy od Kołobrzegu. Zastosowane w projekcie rozwiązania i doskonała lokalizacja zapewniają pełną funkcjonalność i wysoką jakość życia przyszłych mieszkańców.

Zaprojektowane apartamentowce charakteryzują się prostymi, modernistycznymi bryłami i starannie dopracowanymi szczegółami. Proponowana forma jest prosta i lekka w odbiorze, barwy wykończenia są neutralne i ciepłe. Istotne dla kompozycji tych obiektów są przestronne balkony i tarasy, wyjątkowo reprezentacyjne na najwyższych piętrach. Wszystkie budynki wykonane zostaną ze ścian Silka, zapewniających wysoką izolację akustyczną, dachy zaś zostaną pokryte dachówką ceramiczną.

Kompleks apartamentowy 5 Mórz to architektura jednorodna w swym charakterze, a jednocześnie urozmaicona w detalu. Każdy z pięciu budynków zostanie wykończony z użyciem motywu przewodniego, dwa przykładowe motywy to morski i roślinny. Dany motyw będzie miał przypisany swój niepowtarzalny kolor, który będzie można zobaczyć na korytarzach oraz akcesoriach. Dobór kolorystyki, układ, gra detalem powoduje, że mimo zachowanej spójności na zewnątrz poszczególne budynki będą jedyne w swoim rodzaju. Dwa obecnie realizowane obiekty to odpowiednio przypisany wnętrzom pierwiastek roślinny lub morski. Zależy nam na wsparciu polskich rzemieślników i artystów dlatego też w propozycjach wykończenia znajdą Państwo takie perły jak fotele projektu Piotra Kuchcińskiego, niepowtarzalne szklane dekoracje nawiązujące do motywu przewodniego budynku czy grafiki autorstwa wybitnie uzdolnionych studentów ASP na klatkach schodowych. Dbamy o niepowtarzalny design i dlatego do wykończenia używamy materiałów najwyższej klasy pochodzących od polskich i zagranicznych producentów.

Inwestycja oprócz budowy apartamentowców przewiduje także wykonanie przestrzeni ogólnodostępnych pomiędzy budynkami: ciągów komunikacyjnych, miejsc postojowych, przestrzeni wypoczynkowej i placów zabaw, siłowni plenerowej, nasadzeń zieleni i wyposażenie terenu w obiekty małej architektury. W fazie realizacji znajdują się obecnie budynki C i D, natomiast w fazie projektu: budynki A, B, E, kryty basen, centrum spa oraz piętrowy parking z lokalami użytkowymi. Finał realizacji pierwszych udostępnianych apartamentów pokazowych przewidziany jest na czerwiec 2016 roku. Do wyboru oferujemy apartamenty przeznaczone na pobyt stały bądź tymczasowy w ramach wypoczynku. Istnieje możliwość kupna apartamentu wykończonego pod klucz, bądź też pod klucz z wyposażeniem (meblami).

Kompleks apartamentowy 5 Mórz to przestrzeń stworzona dla osób wymagających, które cenią sobie połączenie jakości, komfortu użytkowania oraz piękna.

Zachęcamy do zapoznania się z opisem wyposażenia wnętrz zaprojektowanych z pasją.

Zobacz opis inwestycji

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.